Zapojte se

Možností zapojení do chodu časopisu Agora je mnoho.

  • Vítáme nové pravidelné redaktory. Chcete-li přispívat pravidelně, kontaktujte nás prosím na facebooku nebo na e-mailové adrese casopis.agora@gmail.com. Po konzultaci vám bude přidělen přístup do redakčního systému, budete zaučení a můžete se plně angažovat v rozvoji časopisu.
  • Vítáme příležitostné externí přispěvatele. Máte-li v šuplíku či jiné záloze článek, tvorbu nebo jiný výplod, o který byste se chtěli se čtenáři Agory podělit, ale nechcete se do redakce zapojovat více, zašlete nám prosím svůj příspěvek na e-mailovou adresu casopis.agora@gmail.com. Může jít o vydařenou seminární práci s poutavým tématem, o odbornější i méně odborný příspěvek, zajímavost či aktualitu, recenzní článek či uměleckou tvorbu (poezie, próza, výtvarné umění aj.).
  • Vítáme ilustrátory a grafiky. Umíte-li to dobře s tužkou, štětcem či jiným hmotným nebo grafickým médiem a toužíte-li se potrénovat ve schopnosti ilustrace, kontaktujte nás na facebooku nebo e-mailové adrese casopis.agora@gmail.com. Zašlete prosím ukázku své tvorby a představu o svém redakčním působení.
  • Vítáme fotografy. Je-li vaší vášní magie fotografického umění, máte u nás dveře dokořán. Potřebujeme fotografy na tematické příspěvky týkající se katedry, nadšence do společenských akcí, kteří se nebojí svět kolem sebe zvěčnit. Pište prosím na facebook nebo e-mail casopis.agora@gmail.com.
  • Vítáme rádce, poradce a kreativce všeho druhu. Pokud se chcete do redakce zapojit spíše nápadově, účastnit se pravidelných schůzí, vymýšlet pro časopis nové projekty, náměty ke zpracování či jiné aktivity, směle pište na facebook nebo e-mail casopis.agora@gmail.com.

Zde je naše facebooková adresa:

https://www.facebook.com/agoracasopis

Těšíme se na vás!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *